Home

Kosárlabda játékidő

Hány perces egy kosárlabda mérközés

A kosárpálya a nemzetközi (FIBA) játékokon 28 m × 15 m méretű, az amerikai Nemzeti Kosárlabda-szövetségben (NBA) ez 28,65 m × 15,24 m. Palánk: A palánk téglalap alakú, 180 cm széles és 105 cm magas. A játéktér fölé 1,2 m mélységben nyúlik be. (ott azonban 4×10 helyett 4×12 perc a játékidő) Kosárlabda különösen népszerű Amerikában, tudjuk ítélni a filmet arról, hogyan gondatlanul érzékelik a rajongók. Van egy hasonló népszerűsége az európai labdarúgás és tudva, hogy az ő érzései a meccs, akkor könnyen elképzelhető a hangulat az amerikai rajongók kapcsolatban a szeretett látvány Játékidő . Egy felnőtt mérkőzés rendes játékideje 2×30 perc, 10 perc szünettel. Hosszabbítás esetén 2x5 perc. A fiatalabb korosztályú csapatok rövidebb meccseket vívnak: 8-12 év: 2×20 perc, 12-16 év: 2×25 perc A kosárlabda egy izgalmas csapatjáték, szabályai viszonylag egyszerűek, eszközigénye pedig igen csekély, ha a pálya rendelkezésre áll. Két ötfős csapat játssza, az nyer, amelyik a játékidő alatt több pontot szerez úgy, hogy a labdát bejuttatja az ellenfél kosarába

Kosárlabda - Sportágválasztó Magazi

Súgó - Sport - Kosárlabda

Pontszám tartomány (rendes játékidő) 171-180 között. 76,00. Kosárlabda. NBA. Sacramento - Minnesota. Pontszám tartomány (rendes játékidő) 171-180 között. 90,00. Kosárlabda. NBA. Dallas - San Antonio. Pontszám tartomány (rendes játékidő) 171-180 között. 90,00. Kosárlabda. NBA. Brooklyn - New York. Pontszám tartomány. Magyarázat: LIVESCORE.in livescore szolgáltatás - Kína és számos más ország kosárlabda bajnokságai. Maradjon percrekész Kína legfrissebb kosárlabda eredményeiből livescore szolgáltatásunk, a LIVESCORE.in segítségével, nálunk megtalálhatja a legfrissebb információkat, úgy mint eltelt játékidő, részeredmények, valamint egyéb livescore információk Magyarázat: LIVESCORE.in livescore szolgáltatás - USA és számos más ország kosárlabda bajnokságai. Maradjon percrekész USA legfrissebb kosárlabda eredményeiből livescore szolgáltatásunk, a LIVESCORE.in segítségével, nálunk megtalálhatja a legfrissebb információkat, úgy mint eltelt játékidő, részeredmények, valamint egyéb livescore információk Budapesti III. korcsoportos Amatőr Kosárlabda Bajnokság 2019/2020. 1. A verseny rendezője: Budapesti Diáksport Szövetség Budapest 1053, Curia utca 3. e-mailcíme: bpamkosar@gmail.com web: www.bpdiaksport.hu A verseny szervezője: Réger Zsolt e-mail címe: zsolt.reger@gmail.com Tel: 06 20-20-989-33 Az alapfokú köznevelési intézmények amatőr zárt kosárlabda bajnoksága a. kosárlabda palánk - palánk mérete 180x105 cm, kosárlabda pálya - kosárlabda pálya méretei 28x15 m, kosárlabda játékosok - játékosok száma 5fő, kosárlabda mérkőzés ideje - játékidő 4x10 perc, támadó idő - támadó idő 24 mp

A kosárlabda elnevezés onnan származik, hogy a tanár úr gyűrű gyanánt két dobozt rendelt az iskolának, de a dobozok helyett sárgabarack kosarak érkeztek. Volt azonban, aki nem annyira örült az új játéknak és ő nem volt más mint az iskolaszolga, neki ugyanis minden kosár után a létrán felmászva kellett lehoznia a labdát Kosárlabda, labdajáték A kosárlabda a második legnépszerűbb sportág a labdarúgás után, melyet világ szinten a FIBA, hazai viszonylatban pedig az MKOSZ irányít.Egy kosárlabda csapatot 12 játékos alkot, melyből egyszerre öten lehetnek a pályán. A játéktér mérete 28x15 méter, a játékidő pedig korosztálytól függően 2x10, 4x8 és 4x10 perc lehet A versenyszerű felnőttkosárlabdát a világon mindenhol elfogadott FIBA (Nemzetközi Kosárlabda Szövetség) szabályok szerint játsszák, kivéve USA-t és Kanadát, ahol az NBA (Nemzeti Kosárlabda Szövetség) szabályai vannak érvényben. A játékidő 4 × 10 perc (NBA 4 × 12 perc), a pálya méretei 28 m × 15 m (NBA 29 m × 15 m)

Egy kifejezetten jó első félidő után a döntetlenre rászolgált volna az NB III-as labdarúgó bajnokság 9. fordulójában a Perutz FC, végül a házigazda Érd a rendes játékidő utolsó előtti percében szerzett góllal otthon tartotta a három pontot A női kosárlabda Magyar Kupa pécsi nyolcas döntőjének harmadik negyeddöntőjében a ZTE NKK legyőzte a Győrt, így bejutott a legjobb négy közé, ahol a Csata-Szekszárd meccs továbbjutója lesz az ellenfele a fináléba jutásért. Öt perccel a rendes játékidő vége előtt egyenlített a ZTE, s 70-70-től teljesen. Kosárlabda játék. Boltértékelés. Játék mini kosárlabda szett #CSJ40082. Szállítási idő: 5-7 munkanap. Játék mini kosárlabda szett. A termék alapanyaga műanyag. Mérete kb 20x30cm 3 éves kortól. Ft . 580 + 1490,- szállítási díj* (2404 Az NBA története A kosárlabda feltalálását az ontariói Almontból származó Dr. James Naismith-nek köszönhetjük. A történet úgy kezdődött, hogy egy fiatal kanadait megkértek 1891-ben, hogy találjon ki egy fedett pályás játékot a téli időszakra A rendes játékidő után tudott csak nyerni a KTE Duna Aszfalt - képek Szombaton megkezdte az élvonalbeli bajnokság küzdelmeit a KTE Duna Aszfalt együttese. Az első forduló rangadójaként is emlegetett, Körmend elleni derbit végül hosszabbítás után a lila-fehérek [

Egyéni verseny, alacsony létszám esetén játszható, mert sok játékosnál kevés a tiszta játékidő. A játék lényege, hogy a játékos egy kijelölt helyről dobhat, ahonnan 2 pontot ér a sikeres kísérlete. Dobás után futnia kell a labdáért, mert azt egy lepattanás után még kosárra lehet dobni Kosárlabda szabályai; Kosár totó (ott azonban 4x10 helyett 4x12 perc a játékidő). Ha a támadó csapat a félpályán átvitte a labdát, azt már nem szabad visszavinni a védő térfélre, mert az visszajátszás, és ilyenkor az ellenfél kapja meg a labdát. Ahhoz, hogy a támadótérfélre átvigye a labdát, a csapatnak 8. - A kosárlabda egy olyan labdajáték, melyet két öt főből álló csapat játszik. A játékosok célja, hogy a labdát az ellenfél csapatának kosarába dobják, illetve megakadályozzák ugyanebben a másik csapatot.A játéknak nemzetközileg elfogadott szabályai vannak, de ezeknek a szabályoknak több eltérő ága létezik kontinensek, korcsoportok és nemek szerint

KTE-PSz FTC U21 36 31 2020.03.14. szombat 14:3 kosárlabda felszerelés {kifejezés} basketball shoes {term} játékidő {kifejezés} playing time is over {term} az idő lejár {kifejezés} playing uniform {term} játékos felszerelése {kifejezés} playmaker {noun} irányító, irányító játékos {főnév} podium {noun

A kosaras lányok hozták a kötelezőt Andorrában

Kosárlabda Kisokos Kezdőkne

Kosárlabda. Kézilabda. Jéghoki. Röplabda. Floorball. A rendelés menete. Cégünk teljeskörű szolgáltatás kínál a megrendeléstől az átadásig. Önnek nincs más dolga, csak egyeztetni velünk a követelményeket és mi kulcsra készen adjuk át a teljes eredménykijelző rendszert. Játékidő, szünetidő, kiállítás. Kosárlabdák - A kosárlabda egy olyan labdajáték, melyet két ötfős csapatban játszák. Mindkét csapatnak van egy-egy kosara a pályán egymással szemben. A csapatok célja a szabályszerű játék során az, hogy a labdát az ellenfél kosarába dobják, illetve hogy megakadályozzák a másik csapatot Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala. Hősiesen küzdő, a rendes játékidő utolsó percéig vezető, Takács Norbit és Wesley Gordont egyaránt nélkülöző, sérülten játszó kosarasok egész sorával pályára lévő csapatunk, sokáig felejthetetlen mérkőzésen kétszeri hosszabbítás után maradt alul a paksiakkal szemben.. • Játékidő: Négy negyed 10 perces tiszta játékidőkkel, 24 másodperces tá- madóidő méréssel és 1 perc szünettel az I-II. és III-IV. negyed között. A II. és III. negyed közötti szünet 10 perc. Ha a rendes játékidő végén az eredmény döntetlen, akkor a FIBA játékszabályok értelmében hosszabbítás következik kosárlabda 2020. július 14. 19:00 Kristine Vitola az Aluinvent DVTK játékosa. Itt átlagosan 21,5 perc játékidő alatt 8,1 pontot és 4,9 lepattanót szerzett. Szerepelt a 2018-as világbajnokságon is a lett válogatottal, ahol 11,3 pontot és 8 lepattanót átlagolt

A spanyol válogatott nyerte a kínai férfi kosárlabda-világbajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 95-75-re legyőzte az argentinokat. A spanyolok az Ausztrália elleni, hatalmas küzdelmet hozó, kétszeri hosszabbítás után megnyert pénteki elődöntő után a vasárnapi döntőben végig magabiztosan vezetve, simán verték az. 5. Mennyi a játékidő?: 6. Mennyi idő a szünet a félidők között? 7. Mennyi személyi hiba után pontozódik ki a játékos?: 8. Hány másodpercig lehet a büntetőterületen belül tartózkodni?: 9. Női labda mérete, kerülete, tömege?: 10. Férfi labda mérete, kerülete, tömege?: 11. Hány másodperc alatt kell átérni a. Molten MB6 jó tapadású, 12 paneles gumi kosárlabda. Méret: 6-os A kosárlabdát iskoláknak, edzésekre ajánljuk. A 6-os méretű kosárlabdák kerülete 72-74 cm, súlya 530-550 g, nők, illetve 12 év feletti lányok részére A kosárlabda lepattintása (labdavezetés) nélkül a labdával nem lehet két lépésnél többet haladni. Ha ezt a játékos nem tartja be, akkor lépéshibát ítélnek ellene, és az ellenfél folytathatja a játékot. (ezt a szabályt a későbbiekben pontosították) A másik ehhez hasonló szabály az, hogy ha a játékos befejezi a. A 3x3-as kosárlabda meccset egy fél kosárlabda pályán játsszák egy palánkra, 12 másodperces támadó idővel. Egy játékidő 10 perc. A szokásos 5-5 játékos helyett 3-3 játszik. A vb mérkőzései az utcán, Debrecen főterén, a Nagytemplom előtt felállított pályákon zajlanak

HELLO BOOK Luna Asztali kétszemélyes verseny kosárlabda ügyességi játékszett 41x28cm Ez az asztali kosárlabda játékszett kiválóan alkalmas versenyek megrendezésére, hiszen két különálló palánk van egymás mellett amelynek köszönhetően a játékosok egy időbe. Ft kosárlabda címke oldala az ORIGO-n. Kapcsolódó cikkek, videók, képgalériák férfi kosárlabda címke oldala az ORIGO-n. Kapcsolódó cikkek, videók, képgalériák Senki nem reagált úgy a kritikára, ahogy Kobe Bryant - A megtörhetetlen újonc, a 81 pontos mérkőzés, a közönségnek beintő playoffmeccs, a szakadt Achilles-ínnal dobott büntetők és a 60 pontos búcsú. Kobe Bryant 20 éves pályafutásának legfontosabb pillanatai

KOSÁRLABDA JÁTÉKOK online ingyen POM

2. A városi kosárlabda-bajnokság utóbbi kiírásainak két bajnoka csapott össze. A rendes játékidő nem hozott döntést. 2013. december 04., 17:10 Eleresztik a triplákat a kosarasok. A huszonkettedik kiadásához érkezett a városi férfi kosárlabda-bajnokság. Hat udvarhelyi és egy gyergyószentmiklósi gárda indul
  3. őségibb anyagokból é Aktivsport webáruház az online sportbolt, sportszer, sportfelszerelés forgalmazása
  4. den kategóriában
  5. dössze 2.
  6. Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala. Egy végig kiélezett mérkőzést sikerült megnyernünk Ausztriában. Traiskirchen Lions SKC 75-77 (17-21, 20-20, 20-18, 18-18

A kosarlabda rovid tortenete - u-szeged

A Szegedi Tudományegyetem Karok Közötti Kosárlabda Bajnokság Versenykiírása (2019/2020-es szezon) Cél: A Szegedi Tudományegyetem kosárlabdázó hallgatói számára versenyzés biztosítása szervezett keretek között. A versenybe a lehető legtöbb kosárlabdázni szerető egyetemi polgár bevonásával színvonalas mix kosárlabda. Molten B5G3800 - kompozit bőr kosárlabda Top edző kosárlabdaPrémium szintetikus bőr természetes bőrbenA bőr betöréséhez kb. 10 órányi játékidő szükséges!Új felületi st ár A kosárlabda egy olyan labdajáték, melyet két ötfős csapat játszik.Mindkét csapatnak van egy-egy a pályán egymással szemben 3,05 méter magasan elhelyezett lyukas kosara (vagy hálós fémgyűrűje). A csapatok célja a szabályszerű játék során az, hogy a labdát az ellenfél kosarába dobják, illetve hogy megakadályozzák a másik csapatot ugyanebben Kosárlabda: Ki nem ismeri ezt a sportot? Én is ezt a sportot űzöm! A lényeg: A kosárlabda egy olyan labdajáték, melyet két öt főből álló csapat játszik.A játékosok célja, hogy a labdát az ellenfél csapatának kosarába dobják, illetve megakadályozzák ugyanebben a másik csapatot

Azon gondolkoztam, hogy mi lehetett az oka, hogy ennyire kihangsúlyozták, Norrisék tanulnak is a kosárlabda mellett: - '85-ben nem lehetett senki hivatalosan profi sportoló Mo-n - a MAFC arculatának is ez a tanulunk-sportolunk dolog felelt meg jobban. Játékidő . Az első mérkőzések kétszer 15 percig tartottak. Röviddel. A Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnokból a mérkőzéseket élőben közvetítjük a Kőbányai Darazsak YouTube csatornáján. Kérjük továbbá, hogy fordítsanak fokozottan figyelmet a higiéniai szabályok betartására. egy sikeres hárompontos mellett egy lepattanót is leszedett 5 perc játékidő alatt. Fiaink sajnos nem kapnak sok.

A játékidő: Egy meccs 32 perc tiszta játékidő (vagyis az óra áll, ha a játék áll), melyet 4×8 perces negyedekre osztanak. Az 1-2., illetve a 3-4. negyed között 2 perc szünetet, a 2-3. negyed között (félidőben) 5 perc szünetet kell tartani Újabb hét mérkőzéssel folytatódtak a debreceni 3×3-as ifjúsági fesztivál leány kosárlabda tornájának küzdelmei. A magyar A válogatott továbbra is veretlen. A meccset lezáró 21. pontot 51 másodperccel a 10 perces játékidő vége előtt jegyeztük A kosárlabda eredete biztos, de fellelhető az azték hagyományok között egy hasonló játék. A több ezer éves, ollamalitzli nevű játékról a spanyolok számoltak be az 1500-as évek elején. A játék során egy labdává formázott állatbőrt dobtak egy fakeretbe, a vesztes csapat egyik játékosát feláldozták a napistennek

NBA eredmények, Kosárlabda USA - Eredmenyek

1. t a 3x3-as kosárlabda. Ez utóbbi az Olimpiai Játékok programjában is szerepel az öt-öt elleni játék mellett 2020-tól kezdődően, ami a.
  2. t a Versenykiírá
  3. Budapesti III. korcsoportos Amatőr Kosárlabda Bajnokság 2019/2020. 1. A verseny rendezője: Budapesti Diáksport Szövetség Budapest 1053, Curia utca 3. e-mailcíme: [email protected] web: www.bpdiaksport.hu A verseny szervezője: Réger Zsolt e-mail címe: [email protected] Tel: 06 20-20-989-33 Az alapfokú köznevelési intézmények amatőr zárt kosárlabda bajnoksága a Budapesti.
  4. Továbbra is veretlen a listavezető Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Keleti csoportban. Vas Péterék a sereghajtó Budafokot győzték le 98-60-ra
  5. Az első negyed végére a Mercury 30-13-as előnyt épített fel. A folytatásban azonban a Sun felzárkózott és a fordított. A hajrában győzelmi esélyeik voltak, de a rendes játékidő végén Skylar Diggins-Smith félpályás triplájával hosszabbításra mentette a meccset
  6. A magyar férfi válogatott 21-9-re kikapott Litvániától vasárnap a debreceni 3×3-as kosárlabda Európa-bajnokság negyeddöntőjében. Csirke Ferenc szövetségi kapitány együttese a szombati csoportkörben 21-15-ös vereséget szenvedett az oroszoktól, majd kellemes meglepetésre 22-15-re verte a franciákat, így csoportmásodikként bejutott a negyeddöntőbe
  7. 112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség. A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagj

A kosárlabda-játék nyerése olyan csapatból származik, amely több pontot szerzett a játékidő végén (a szabályoktól függően 40 vagy 48 perc). Ha a pontszám egyenlő, a túlórát hozzárendelik (további 5 perc). A csapatok addig játszanak, amíg meg nem határozzák a győztest A kosárlabda egy olyan labdajáték, melyet két öt főből álló csapat játszik. (ott azonban 4×10 helyett 4×12 perc a játékidő). Ha a támadó csapat a félpályán átvitte a labdát, azt már nem szabad visszavinni a védő térfélre, mert az visszajátszás, és ilyenkor az ellenfél kapja meg a labdát. Ahhoz, hogy a.

Kosárlabda (Utoljára frissítve: 18.12.2019) Játékidő: Ha a mérkőzést a hivatalos eredmény létrejötte előtt félbeszakítják, akkor az eredmény hivatalosnak tekinthető, ha a hivatalos játékidőből kevesebb, mint öt perc volt hátra a félbeszakítás pillanatában A rendezés újdonsága volt a négy 8 perces negyedre osztott játékidő, Gratulálunk a résztvevőknek a játék színvonalához is, helyenként sikerült felvillantani a kosárlabda minden szépségét. A kupát az előző évek ezüstérmei után a Keszthelyi VSZK csapata nyerte - a végső sorrend: 1. Keszthelyi VSZK 2. Vajda János. Szerdán a megyei selejtező utolsó körében hat csapat küzdött meg az országos főtáblára jutásért. Két mérkőzés a rendes játékidőben véget ért, a Nagyecsed-Tarpa találkozón azonban büntetők döntöttek a továbbjutásról. A kevés helyzetet hozó, nyolc sárga lappal. kosárlabda Hírek 2015. október 25. 19:00 Uniqua Sopron - Aluinvent DVTK 84-82. Rendkívül izgalmas mérkőzésen szenvedett vereséget az Aluinvent DVTK a tavalyi bajnok otthonában. A lányok nagyot küzdöttek a találkozó második felében és miután a rendes játékidő nem hozott döntést, csak a hosszabbításban maradtak alul

Kézilabda - Wikipédi

Egyébként a Fradi bő kerete egyrészt áldás, másrészt átok is. Sok jó játékos van, akik képesek 7-8 gólra meccsenként, de képesek kicsit ellazázni is a meccseket, ráadásul a játékidő sem lesz annyi, mint szűkebb keretnél, márpedig nem biztos, hogy mindenki képes az első pertől pörögni A Nemzetközi Kosárlabda Játékszabályok 2010 előírásai érvényesek minden olyan játékhelyzetben, melyről a FIBA 33 Hivatalos Játékszabályok 2010 külön nem rendelkeznek. A fair play és a sportszerű magatartás természetesen szerves része a FIBA 33 játékszabályainak. 5. § Játékidő / A mérkőzés győztese . 5.1. A. A kosárlabda Készítette: Tokai Márk és Tokai Balázs (ott azonban 4x10 helyett 4x12 perc a játékidő). Ha a támadó csapat a félpályán átvitte a labdát, azt már nem szabad visszavinni a védő térfélre, mert az visszajátszás, és ilyenkor az ellenfél kapja meg a labdát. Ahhoz, hogy a támadótérfélre átvigye a labdát. MOLTEN B6G4500 kompozit bőr kosárlabda, Verseny kosárlabdaPrémium szintetikus bőr, természetes bőr megjelenésselA bőr betöréséhez kb. 10 órányi játékidő szüksé Játékidő 2x10 perc futó órával. ( A játékidő és a lebonyolítás módja a csapatok számától függ.) Iskolánk tornatermi mérete miatt a következő játékszabályokat nem vesszük figyelembe: visszajátszás, egyéni és csapathibák száma. A bedobásnál 1 m távolságot kell adni a bedobónak. Egyé

A kosárlabda lepattintása (labdavezetés) nélkül a labdával nem lehet egy (más esetben két) lépésnél többet haladni. Ha ezt a játékos nem tartja be, akkor lépéshibát ítélnek ellene, és az ellenfél folytathatja a játékot. (A játékosnak a labdához érni tilos! 2/ Üsd le a labdát! Kapj pontszámot, mielőtt lejár a játékidő! Nehézségi fokozatok: 5 játékidő szint, egyre rövidebbek, hogy a meccs egyre nagyobb izgalmat és kihívást jelentsen. Kosár magassága és a labda mérete: állítható magasság, max. 58 cm-ig. a kosár legalacsonyabb szintje kb. 40-45 cm magasságban va Játékidő 2*10 perc (futóórával), az 1-2, és a 3-4 helyért 2*10 perc állított órával, támadóidővel 2*4-es csoport, a csoport helyezettjei játszanak a helyosztókon. Költségterv: Csarnokbérlés: 100.000 Ft (elképzelhetően a 2019.06.01. tornához hasonlóan ingyen biztosítja az önkormányzat) Csarnok Üzemeltetési díja: 80.

A kosárlabda játék célja, hogy a csapat minél többször ellenfele kosarába juttassa a labdát kosárlabda pálya a mérete nemzetközi játékokon : 28 m x 15 m. kosárlabda pálya a mérete NBA-ben (Nemzeti Kosárlabda Szövetség) 29 m x 15 m. gyûrû magassága. 3,05 m (10 láb) palánk magassága. 105 centiméter. palánk. Molten B6G4000 - kompozit bőr verseny kosárlabda, Verseny kosárlabdaPrémium szintetikus bőr, természetes bőr megjelenésselA bőr betöréséhez kb. 10 órányi játék Kosárlabda‎ sport fórumcsoportban várunk a témában eredményektől a világbajnokságig, kérdéseket és hozzászólásokat. Tipp: Mikor lesz kosárlabda nb1? A kosárlabda szabályok? Mennyi kosárlabda játékidő? Hol van kosárlabda pálya Vasárnap újabb győzelmet aratott a Calle Pubfood Békés együttese a férfi kosárlabda NB I/B Piros csoportjában. Ezúttal Pécs érkezett a Viharsarokba. Balog Vilmos együttese hazai pályán szerezte meg újabb győzelmét. A mérkőzés egy negyednyi játékidő után egyenlő volt, 22-22

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOS

Boros Julcsi a klubunk alig 17 éves játékosa - tíz éve kosárlabdázik - korosztályos válogatott - idén pedig június elejétől a nemzeti utánpótlás válogatott edzőtáborában készült két nagy tornára az U-18-as szarajevói Eb-re és az U-19-es Bangkokban megrendezett világbajnokságra. Julcsi 1-2 évvel fiatalabb csapattársainál, de célja a kezdőcsapatba kerülés. A kosárlabda egy izgalmas csapatjáték, szabályai viszonylag egyszerűek, eszközigénye pedig igen csekély, ha a pálya rendelkezésre áll. Két ötfős csapat játssza, az nyer, amelyik a játékidő alatt több pontot szerez úgy, hogy a labdát bejuttatja az ellenfél kosarába . 16 Andrija Ciric főszerepet játszott abban, hogy a Naturtex-SZTE-Szedeák az előző idényben - a klub története során először - bejutott a bajnoki rájátszásba. A folytatásra mindkét fél nyitott volt, így a 34 éves szerb játékos ma délelőtt aláírta új szerződését, melynek értelmében a következő két szezon során továbbra is a szegedieket erősíti A játékidő: 32: A mérkőzés kezdete: 32: Feldobás: 33: Szabálysértés feldobás alatt: 34: A kosár (gól). Mikor érvényes a kosár, és mennyit ér? 34: A labda akadályozása támadásban: 34: A labda akadályozása védekezés közben: 35: Kosárlabda × Close.

Duplázós tippek a Valencia - Villarreal visszavágóraVeresegyház 2020 - SeniorkosarGörcsi Gábor nagy fölénnyel végzett az élen | NOOLMagyar Kupa - A magyar El-csoporttag vizitál majd CigándonKihasználták a gyulaji hibákat | SZON

Szabadtéri kosárlabda pálya használati szabályzata: a pályát 08.00-tól 22.00-ig lehet használni; a pálya felületét óvni kell a durva behatásoktól; A megadott büntetőt a játékidő letelte után is el lehet végezni. A csoportmérkőzések során van döntetlen. Amennyiben az egyenes kiesés estén a mérkőzés 20 percnyi. Női kosárlabda VERSENYKIÍRÁS Nevezési feltételek: • A csoportmeccsek, a nyolcad- és a negyeddöntők során a játékidő 2x8 perc futóórával. • A játékvezető a nyilvánvaló időhúzásnál, illetve sérülésnél az órát megállíttatja Chicco BASKET LEAGUE - Kosárlabda-palánk labdával. Ez a játék a precizitást és koordinációs készséget fejleszti. Zenél és világít, több játékmód van! Élettartam: 18 hó - 5 év. Tartalma: 1 kosárlabdapalánk, 1 labda, 3 db elem. Két játékmód: 1/ Dobj kosarat A csapatok korábbi sportszerű játékát látva az idei évben játékvezetők nélkül, ugyanakkor a kosárlabda szabályok betartásával és a jegyzőkönyvvezető asztal irányítása mellett zajlottak az egyes mérkőzések. A csapatok igény szerint kérhettek játékvezetést is. A játékidő ezúttal is kétszer 14 perc volt. Egyik csapatban sem jutott neki sok játékidő. Sehol sem számítottak rá alapemberként. A szezon folyamán összesen kilenc alkalommal lépett pályára, volt amikor csak 7 percet kapott csereként beállva. Azonban a csapatai jól teljesítettek, így elmondhatja magáról, hogy 5 trófeát zsebelt be, köztük a Bajnokok Ligája serleget is A kosárlabda elnevezés onnan származik, hogy a tanár úr gyűrű gyanánt két dobozt rendelt az iskolának, de a dobozok helyett sárgabarack kosarak érkeztek. Volt azonban, aki nem annyira örült az új játéknak és ő nem volt más, mint az iskolaszolga, neki ugyanis minden kosár után a létrán felmászva kellett lehoznia a labdát